Barion Pixel

KoncertBooking: Zenész/sorsok – a legnézettebb zenei témájú filmek (1. rész)

külföld - 2022.11.14

Zenész/sorsok – a legnézettebb zenei témájú filmek (1. rész)

Milyenek a leghíresebb zenészek a kulisszák mögött? Miért állnak ki, miben hisznek, hogyan gondolkoznak, éreznek? A színpadról lelépve is extravagáns, különc személyiségek, vagy olyanok, mint bárki más? A zenéről és a zenészekről szóló filmek lehetőséget adnak arra, hogy megtudjuk, milyenek lehetnek/lehettek ezek a karizmatikus figurák valójában, vagy a készítők képzeletében. Mutatjuk a streaming platformok korának legnézettebb zenei filmjeit.

Rocketman (2019)

Míg egyesek életrajzi filmként emlegetik a Rocketmant, Taron Egerton – aki Sir Elton Johnt alakítja a filmben – „fantasy musicalnek” nevezi az alkotást. A film készítői elmossák a határokat valóság és fikció között, mondván, ennek a filmnek nem az a célja, hogy új, hiteles információkkal írja tovább az Elton John-életművet. John több évtizedes slágereinek lencséjén keresztül a Rocketman felfedi főszereplője életének csúcsait és mélypontjait. Például az I Want Love-on keresztül érezzük az énekes gyermekkori magányát, később pedig a megújult energiáját, amikor kijön egy rehabilitációs intézményből (I'm Still Standing). Egy erőteljes, nagyívű film a Rocketman, egyben egy tisztelgés is a ma élő egyik legnagyobb élő énekes-dalszerző előtt. 

8 Mile (2002)

Ez a film a fiatal, detroiti fehér rapper és ellentmondásos zenész, Eminem (valódi nevén Marshall Mathers III) valós történetét meséli el. Eminem, aki a főszereplőt alakítja, elnyerte a legjobb eredeti dalnak járó Oscar-díjat a mára klasszikussá vált Lose Yourselfért. Az 8 Mile filmzenéje a megjelenéskor a Billboard 200 első helyén debütált, és végül az év ötödik legkelendőbb albuma lett. Noha maga az alkotás dramaturgiai szempontból eseménytelennek tűnhet, a zenész közegének társadalomrajzát és a detroiti szegénynegyedet érzékletesen jeleníti meg előttünk, ahogy a rap battle-ök nyersességét, pörgős dinamikáját is.

Walk the Line (2005)

Johnny Cash korai napjait viszi vászonra a Walk the Line, ami egy életrajzi film a country zene egyik legjelentősebb alakjának életéről. A főszerepben Joaquin Phoenix mint Cash, valamint Reese Witherspoon, aki elnyerte a legjobb női főszereplőnek járó Oscar-díjat ezért az alakításért a zenész feleségének, zenésztársának, June-nak a megformálásáért. A film főként Cash felemelkedésére összpontosít, lebilincselő betekintést nyújtva a fekete ruhás férfi történetének előszavába.

The Blues Brothers (1980)

A The Blues Brothers egy klasszikus Saturday Night Live szkeccsből lett teljes hosszúságú film. Dan Aykroyd és John Belushi mint Jake és Elwood Blues azon munkálkodnak, hogy pénzt gyűjtsenek annak az árvaháznak a megmentésére, amelyben felnőttek. Bár a főszereplők kitaláltak, a filmben több generáció híres zenészei is szerepelnek, köztük olyan nagyságok, mint James Brown, Cab Calloway, Aretha Franklin, Ray Charles és Chaka Khan. A blues témájú filmek egyik kihagyhatatlan opusza a The Blues Brothers.

Love and Mercy (2015)

Aki rajong a Beach Boys zenei ötletgazdájáért, Brian Wilsonért, vagy érdeklik a múlt században játszódó, zenei ihletésű filmek, annak a Love and Mercyt kötelező megnézni. Wilson fiatal (Paul Dano) és középkorú (John Cusack) énjét, valamint az 1960-as és 1980-as éveket különálló szegmensekként bemutató alkotás az énekes-dalszerző lelki összeomlását és felépülését mutatja be. A '60-as évek jeleneteiből megismerhetjük a Pet Sounds felvételének körülményeit, amiből kiviláglik a popzene korszakos zsenijének előrelátó érzékenysége is.

Almost Famous (2000)

Cameron Crowe rendező félig önéletrajzi története a Rolling Stone tinédzser újságíróját követi nyomon, egy feltörekvő klasszikus rockbanda, az Almost Famous társaságában. A film érdekes és komikus bepillantást nyújt a ’70-es évek kaotikus rockvilágába. Zenéi – amely a Simon & Garfunkeltől Led Zeppelinig vonultat fel örökérvényű dalokat – szintén ikonikusak. Olyannyira, hogy 2001-ben Grammy-díjat is nyert ez a válogatás.

High Fidelity (2000)

Egy másik Cusack-klasszikusban, a High Fidelityben a színészt egy chicagó-i lemezbolt-tulajdonosként láthatjuk, aki újraéli múltbeli szerelmi kapcsolatait. Cusack-hoz a filmben Lisa Bonet és Jack Black is csatlakoznak. A High Fidelity sikeréhez hozzájárult a lenyűgöző filmzene is, amely olyan legendás dalszerzők klasszikus műveit tartalmazza, mint a The Kinks és Bob Dylan, ugyanakkor kiemeli a kevésbé ismert (de kritikusok által kedvelt) zenekarokat is, mint például a 13th Floor Elevators vagy a Beta Band.

This is Spinal Tap (1984)

A mockumentary műfaj egyik legjobb filmjeként (ha nem a legjobbjakén) tartott This is Spinal Tap humoros bepillantást nyújt egy kitalált brit heavy metal banda világába. A filmhez egy teljes albumot írtak (és később elő is adtak) olyan slágerekké vált szerzeményekkel, mint a Tonight I'm Gonna Rock You Tonight és a Gimme Some Money. Ha (újra) át akarod élni a ’80-as évek rock korszakát, ez a film remek kiindulópont lesz hozzá.

A Star Is Born (2018)

A film cselekménye nem új – ez az 1937-es romantikus dráma harmadik remakeje –, de Bradley Cooper rendezői debütálása bizonyítja, hogy a történet újra gondolva is működik. Már csak azért is, mert nincs benne semmi bonyolult: Ally, a fiatal énekes-dalszerző, akit Lady Gaga alakít, beleszeret egy iszákos country zenészbe, ami persze bonyodalmakhoz vezet. Gaga A Star Is Bornban bebizonyítja, hogy színészként fel tud nőni Cooperhez és Sam Elliotthoz. A filmhez készült kislemez, a Shallow pedig a világ slágerlistáinak élére került, sőt, megkapta a legjobb eredeti dalnak járó Oscar-díjat is.

Whiplash (2014)

A Whiplash egy 2014-es filmdráma, amelyet Damien Chazelle rendezett. A főszerepekben Miles Teller, J. K. Simmons, Paul Reiser és Melissa Benoist láthatóak. A film alapjául egy azonos című 2013-as rövidfilm szolgált. A főszereplő az ambiciózus jazzdobos, Andrew Neiman (Miles Teller), aki mindent megtesz azért, hogy elismert zenész váljon belőle – még a szigorú zenekarvezetőt, Terence Fletchert (J. K. Simmons) is kénytelen elviselni. A film alapvetően pozitív kritikákat kapott, de nem mindenki érezte korszakalkotónak; egyesek szerint a film helytelenül ábrázolja mind a modern zeneoktatást, mind a valódi jazz-zenészek ízlését, hozzáállását és szubkultúráját is

Amadeus (1984)

A zeneszerző zseni, Wolfgang Amadeus Mozart története egy nagy adag drámát kap Peter Shaffer azonos című színpadi játékának filmes adaptációjában. A Mozart (Tom Hulce) és az idősebb olasz zeneszerző, Antonio Salieri (F. Murray Abraham) versengését kiemelő film, amely a kritikusok elismerését is elnyerte, nyolc Oscar-díjat nyert – valamint 32 további díjat, köztük a Grammy-díjat is – a megjelenéskor. Az Amadeus-ban természetesen Mozart zeneművei is felcsendülnek – a film egy izgalmas utazás a bécsi klasszikusok világába, a valaha élt egyik legismertebb zeneszerző korszakába.

Straight Outta Compton (2015)

Ice Cube fia, O'Shea Jackson Jr. játssza apját ebben a zsigeri alkotásban, amely a nyugati parti gangsta rap úttörőinek, az NWA-nak a formálódását helyezi a középpontba. Ez a film szolgáltatta az inspirációt Dr. Dre harmadik stúdióalbumához, a Comptonhoz, ami a csapat számos klasszikus dalát is tartalmazza. A film a hip-hop legismertebb előadói közötti kémiát követi, amiért 2015-ben jelölték a legjobb eredeti forgatókönyvért járó Oscar-díjra.

Inside Davis Llewyn (2013)

A Coen fivérek fekete komédiája egy népdalénekes történetét meséli el 1961-ben. A film kivételes forgatókönyvéről, fenomenális színészi játékairól és a hagyományos népdalokról vált híressé. Oscar Issac olyan népszerű zenészekkel lép fel, mint Justin Timberlake, Chris Thile vagy Marcus Mumford. A film (hasonlóan a Coen fivérek összes törekvéséhez) komoly kritikai elismerést szerzett, ami a legjobb hangkeverés Oscar-díjához és a legjobb eredeti dal Golden Globe-jelöléshez vezetett.

Sid és Nancy (1986)

A Sid és Nancy az első olyan filmek között van, amelyek a punk rock műfaját viszik a vászonra. A Sex Pistols legendás basszusgitárosának, Sid Viciousnak (Gary Oldman) és barátnőjének, Nancy Spungennek (Chloe Webb) szerelmi történetén és halálának körülményein át vezeti be a nézőket ebbe az ikonikus érába. Láthatjuk, amint Sid és Nancy először találkoznak Londonban, egymásba (és a heroinba) szeretnek, majd egy egyesült államokbeli turnéra indulnak. Emellett látjuk Sid sikertelen próbálkozását is nyomon követhetjük a szólózenei karrier beindítására (Frank Sinatra My Way című művének Oldman-féle előadása már önmagában is must-watch). Oldman és Web találkozása egy kusza, kataklizmikus és heves romantikus történetben, a punk szúrós ölelésében – kihagyhatatlan. 

Folytatjuk!

Tetszett a cikk? Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kiemelt kép: loudersound.com

Hasonló cikkek

A kisebb tartalomgyártókat segíti a YouTube új funkciója, a Hype külföld - 2024.11.16
Mi a baj az Instagrammal? külföld - 2024.11.14
7 zenész, akik tarolnak a YouTube-on – Így érdemes plusz tartalmat generálni a platformon külföld - 2024.11.07
Hogyan segítheti a zenei menedzserek munkáját az AI? külföld - 2024.10.09
5 podcast, amit hallgatnod kell, ha érdekel a nemzetközi zenekiadás mibenléte külföld - 2024.10.05
5 technológiai trend, ami 2025-ben nagy hatással lesz a zeneiparra külföld - 2024.09.22
Hogyan kezdj bele a mesterséges intelligencia alkalmazásába zenészként? külföld - 2024.09.09
Nemcsak a zenében tehetségesek - a leggazdagabb női énekesek külföld - 2024.09.08
Női énekessel folytatja a Linkin Park külföld - 2024.09.06
A hip-hop ikonikus női alkotóit ünnepli egy nemrég nyílt kiállítás New Yorkban külföld - 2024.08.23
A legjobb alternatív zeneiskolák Európában - 1. rész külföld - 2024.08.08
Mit olvasnak a híres zenészek? 3. rész külföld - 2024.07.29
A legkülönlegesebb zenei alműfajok az elmúlt 25 évből – 2. rész külföld - 2024.07.28
Miért és hogyan fejleszd angol nyelvtudásod zenészként? külföld - 2024.07.16
Újít a TikTok: mostmár vízjel nélkül is letölthetők a videók külföld - 2024.07.11
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron #3 - Ülj ki a stégre és vedd kezedbe a leginspirálóbb életrajzokat! külföld - 2024.07.10
A 10 legjobb zenei szerkesztő program 2024-ben külföld - 2024.06.30
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek hangszerekről, zenei felszerelésekről külföld - 2024.06.26
Az alkalmi zenehallgatóktól a szuperrajongókig: a Spotify közönségszegmensei külföld - 2024.06.23
Hogyan működik és miért jó a Google text-to-music generátora, a MusicFX? külföld - 2024.06.14
Inspiráló zenei dokumentumfilmek esős napokra külföld - 2024.06.12
Hogyan alakítja át az AI a Z generáció zenei ízlését? külföld - 2024.06.06
Így hackeld meg a YouTube Shorts algoritmusát külföld - 2024.05.12
Nincs esély arra, hogy a mesterséges intelligencia teljesen leváltsa a zenészeket, és ez jól is van így külföld - 2024.05.05
A TV zenéje: sorozatok, amiknek a hangzásvilágát is imádjuk (1. rész) külföld - 2024.05.03
Global Music Report: jelentős növekedést produkált a zeneipar, de vannak problematikus területek külföld - 2024.04.28
Furcsa zenei kollabok, amik végül kultikussá váltak külföld - 2024.04.24
Elkészült az első mesterséges intelligencia által generált zenei videó külföld - 2024.04.07
A világ legkülönlegesebb hangszerei #1 - kalandozás a meditatív hangzásvilágban külföld - 2024.03.30
Zene és divat #2 - A punkok stílusa külföld - 2024.03.23
Innovatív zenei startupok 2024-ben – fókuszban a digitalizáció és a mesterséges intelligencia külföld - 2024.03.20
A legjobb online platformok zenetanuláshoz #1 külföld - 2024.03.17
Városok, amelyek kihagyhatatlanok a zene szerelmeseinek #2 külföld - 2024.03.14
A jövő zenéje #3: Output Co-Producer Pack Generator külföld - 2024.03.11
Zene és fenntarthatóság #4 - Kinetikus táncparkettek külföld - 2024.03.10
Tudjuk, mit olvasol idén tavasszal - kedvenc gitározásról szóló könyveink (1. rész) külföld - 2024.03.02
A jövő zenéje #2: az 5 legjobb generatív AI chatbot, amelyet neked is ismerned kell külföld - 2024.02.25
A playlistek ereje: hogyan befolyásolják a lejátszási listák a streamelési számokat és az előadók sikerességét? külföld - 2024.02.23
Az Eagles zenekar kéziratainak illetéktelen birtoklása miatt kezdődött bűnper New Yorkban külföld - 2024.02.21
Zene és fenntarthatóság, 3. rész - környezettudatos fesztiválok Európában külföld - 2024.02.11
Grammy-díjak 2024: íme a nyertesek listája külföld - 2024.02.05
A leghasznosabb appok zenészeknek (5. rész) - együttműködést támogató felületek külföld - 2024.02.03
Mi az a YouTube Samples és miért jó neked, ha zenész vagy? külföld - 2024.01.24
Zenei hagyományok #2: a korai jazz New Orleans-ban külföld - 2024.01.21
Szabadjára engedett kreativitás, avagy a Morning Pages technika külföld - 2024.01.17
Zenei hagyományok #1: klubkultúra Berlinben külföld - 2024.01.10
Műfajok nyomában, 3: a K-pop külföld - 2024.01.07
Zene és fenntarthatóság #2: zenészek, akik aktívan tesznek a környezetvédelemért külföld - 2023.12.10
Érdekességek a zene világából #1 - Valóban a zene a közös nyelvünk? külföld - 2023.12.06
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #6 – Podcastek a zenei üzletágról külföld - 2023.12.04
Új funkciókat jelentett be a TikTok: megérkeztek az előadói profilok! külföld - 2023.12.01
Elhunyt Shane MacGowan, a Pogues frontembere külföld - 2023.12.01
Disney-dalokkal érkezik Magyarországra a The King's Singers külföld - 2023.11.29
Tudjuk, mit olvasol idén télen! - Kedvenc dobolásról szóló könyveink külföld - 2023.11.20
YouTube zenészeknek, 4. rész: a legjobb csatornák DJ-knek külföld - 2023.11.15
Zene és fenntarthatóság, 1. rész: The Climate Gig külföld - 2023.11.08
Loudly: zenekészítés generatív mesterséges intelligenciával külföld - 2023.11.06
Hat év után ismét magyar csillag a Rising Stars-ban külföld - 2023.11.02
Műfajok nyomában, 2. rész: a trap zene külföld - 2023.10.27
Európában tovább nőttek a beszedett jogdíjak 2022-ben külföld - 2023.10.26
Megváltozik a Spotify jogdíj modellje 2024-től külföld - 2023.10.26
Nemzetközi díjat nyert a Larry külföld - 2023.10.23
Slash és zenekara, a Myles Kennedy & The Conspirators jövőre Budapesten lép fel külföld - 2023.10.20
Konferenciák, showcase-ek 2024-ben, amelyekre megéri jelentkezni külföld - 2023.10.18
A zeneipar szuperhősei, a szuperrajongók külföld - 2023.10.15
Kiadták az Electronic supergroup legjobb dalait külföld - 2023.10.14
A leghasznosabb appok zenészeknek (4. rész) - dalszerző alkalmazások külföld - 2023.10.02
Dalszerzők napja a mesterséges intelligencia jegyében külföld - 2023.09.29
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #5 – Podcastek a dalírásról külföld - 2023.09.24
TuneCore tanulmány: a megkérdezett indie előadók 27%-a használt már mesterséges intelligenciára épülő zenei eszközöket külföld - 2023.09.22
Eltűnsz a teendők között? A legjobb projektmenedzsment applikációk zenészeknek külföld - 2023.09.10
Tanulj, fejlődj, inspirálódj #5 – a legjobb szakmai podcastek dobosok számára külföld - 2023.08.08
Tedd próbára magad! - Külföldi dalszerző versenyek, amelyekre érdemes jelentkezni külföld - 2023.08.02
Itt a Meta legújabb fejlesztése, az Instagram Threads külföld - 2023.07.17
Gumicukor hegy, Bob Hope imitátor, kiskacsák - furcsa backstage igények világsztároktól (1. rész) külföld - 2023.06.18
Műfajok nyomában, 1. rész: a világzene külföld - 2023.04.20
ChatGPT-4: a zeneipar forradalmasítása mesterséges intelligenciára épülő nyelvi modellekkel külföld - 2023.04.16
Szakmázásra fel! - A legjobb zenei konferenciák Európában 2023-ban külföld - 2023.04.03
A régi zenék jobbak, mint a maiak? (2. rész) külföld - 2023.03.22
Az Apple Music önálló alkalmazást készített a klasszikus zene kedvelőinek külföld - 2023.03.21
Beköszöntött a „robotzene” kora, avagy egyre inkább teret hódít a mesterséges intelligenciával történő zenekészítés külföld - 2023.03.18
Már majdnem megvagy az új lemezeddel? Így készíts/készíttess ütős albumborítót hozzá! külföld - 2023.02.27
Megérkezett a Spotify új funkciója, a mesterséges intellingecián alapuló DJ külföld - 2023.02.23
„Lennél a Valentinom?” – 9 power couple a modern zene világából külföld - 2023.02.10
Március 19-én zárul a kolozsvári Jazz in the Park fesztivál versenyére való jelentkezés! külföld - 2023.02.08
Harry Styles kapta az év albuma díjat, Beyoncé rekordot döntött külföld - 2023.02.06
Michael Jackson unokaöccse játssza a címszerepet a Michael című életrajzi filmben külföld - 2023.02.01
George Michael, Missy Elliott, a Joy Division/New Order is jelölt a Rock & Roll Hírességek Csarnokába külföld - 2023.02.01
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #4 – „Nők a zenében” podcastek külföld - 2023.01.31
YouTube zenészeknek, 3. rész: fókuszban a zenei marketing külföld - 2023.01.23
Francia jelentés: csalnak a streaming hallgatottsággal külföld - 2023.01.16
Ava Max új lemezt ad ki külföld - 2023.01.11
Zene és divat kapcsolata: a flapperektől a hippiken és a punkokon át a kevert stílusokig külföld - 2023.01.09
YouTube zenészeknek, 2. rész - Branding, kritika, edukáció külföld - 2023.01.04
Nem csak a gamerek Mekkája: Discord zenészeknek külföld - 2022.12.30
Az elektronikus zene legfőbb online piactere: a Beatport és ami mögötte van külföld - 2022.12.29
7 nélkülözhetetlen ingyenes alkalmazás útközbeni zenéléshez külföld - 2022.12.27
Mentálhigiéné a zeneiparban, 1. rész: Támogató szervezetek, platformok külföld - 2022.12.20
YouTube zenészeknek, 1. rész: a 7 legjobb csatorna dobtanuláshoz külföld - 2022.12.20
Vigyázz, kész, TikTok #3: live streaming a TikTokon – van értelme? külföld - 2022.12.14
Innováció a zsebedben – niche zenei mobilappok, amikre érdemes odafigyelni #1 külföld - 2022.12.07
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #3 – Gitárról szóló podcastek külföld - 2022.12.04
#SpotifyWrapped: 2022 legnépszerűbb dalai, előadói, podcastjai és trendjei külföld - 2022.12.01
A bolygó az egyetlen táncparkettünk – zenei rendezvények és a fenntarthatóság külföld - 2022.11.24
Rádió vs. streaming – a milleniálok inkább a streamingben hisznek! külföld - 2022.11.22
Vigyázz, kész, streaming – így maxold ki az Apple Music-ot! külföld - 2022.11.18
Több mint egymilliárd fiatal hallása van veszélyben külföld - 2022.11.17
Az Amazon lekörözi a Spotify-t és az Apple Musicot? külföld - 2022.11.12
A független zenészek Mekkája, avagy a Bandcamp és ami mögötte van külföld - 2022.10.27
Egy tanulmány szerint a nők még mindig alulreprezentáltak a globális zeneiparban külföld - 2022.10.14
Új filmzenei albuma jelenik meg az Oscar-díjas Hans Zimmernek külföld - 2022.10.10
Hogyan használd a Redditet rajongótáborod növelésére? Mondjuk! külföld - 2022.10.07
Itt az új social média-őrület, a BeReal! Ismerd meg és használd ki a benne rejlő lehetőségeket! külföld - 2022.09.28
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek zenészek számára #2 külföld - 2022.09.02
Spotify & Shopify: így alakítsd át az előadói profilodat egy virtuális bolttá külföld - 2022.07.26
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron #2 – 2022 eddigi legjobb zenei könyvei külföld - 2022.07.25
Lehetsz-e digitális nomád zenei producerként? Spoiler: IGEN! Mutatjuk, hogyan! külföld - 2022.07.20
Városok, amelyek kihagyhatatlanok a zene szerelmeseinek külföld - 2022.07.18
Cél: a világot jelentő deszkák, avagy tippek a nemzetközi zenei karrier felépítéséhez külföld - 2022.07.04
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron – kedvenc zenei szakkönyveink külföld - 2022.06.15
A rap rövid története + 4 dolog, amit kerülj el (kezdő) rapperként külföld - 2022.06.13
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek zenészek számára külföld - 2022.06.08
Patreon zenészeknek - a jutalmak (2. rész) külföld - 2022.05.13
Mit olvasnak a híres zenészek? 1. rész külföld - 2022.05.11
Nem csak a 20 éveseké világ – előadók, akik 30-on túl lettek sikeresek külföld - 2022.04.27
A leghasznosabb appok zenészeknek (1. rész) külföld - 2022.03.28
#RiotGirls, avagy nők, akik megváltoztatták a zeneipart külföld - 2022.03.08
AR és VR technológia a zenében - ez lenne a jövő? külföld - 2022.02.15
NFT-k: egy új világ küszöbén állunk? külföld - 2022.01.19
Trükkök a Spotify algortimusának befolyásolására külföld - 2021.12.14
Ügyelj a biztonságra, avagy tippek rendezvényszervezőknek! külföld - 2021.11.09
A legkülönlegesebb zenei alműfajok az elmúlt 25 évből – 1. rész külföld - 2021.10.20
Jövőre Budapesten koncertezik a Red Hot Chilli Peppers! külföld - 2021.10.13
A 9 legjobb fülmonitor 2021-ben külföld - 2021.03.10
Less be a világsztárok luxusturnébuszába! külföld - 2021.03.03

Keretbeli felugró ablak(ok)

Időtúllépés

Időtúllépés

Kereséseinek száma meghaladta
az öt lehetőséget,
A további böngészéshez lépjen be
vagy regisztráljon itt!

Típus

Típus

Regisztráció

Belépés

Regisztráció

Regisztráció

Az oldal használata regisztrációhoz kötött.

Szociális

Regisztráljon az alábbi lehetőségek egyikével

vagy

Regisztráció

A név megadása kötelező.
Az e-mail cím megadása kötelező.
A telefonszám megadása kötelező.
A jelszó megadása kötelező.
Az adatkezelési irányelvek elfogadása kötelező
A felhasználási feltétek elfogadása kötelező.
A KoncertBooking vízjeles cover fotó használata kötelező.
Van már profilod? Jelentkezz be!

Elfelejtett jelszó

Elfelejtett jelszó

Amennyiben elfelejtette jelszavát, az alábbi mező kitöltésével, e-mail címének megadásával igényelhet újat.

Elfelejtett jelszó

Kérjük írja be a felhasználójához tartozó email címét.
Nincs még profilod? Regisztrálj itt!

Amennyiben nem kapta meg az aktiváló emailt, az alábbi mező kitöltésével, e-mail címének megadásával igényelhet újat.

Aktiváló email újraküldése

Amennyiben nem kapta meg az aktiváló emailt, az alábbi mező kitöltésével, e-mail címének megadásával igényelhet újat.

Aktiváló email újraküldése

Kérjük írja be a felhasználójához tartozó email címét.
Nincs még profilod? Regisztrálj itt!

Jelszó megújítása

Jelszó megújítása

Ha elfelejtette a jelszavát, küldünk Önnek egy linket, amivel létrehozhat egy új jelszót, és visszajuthat a fiókjába.

Jelszó megújítása

Kérjük írja be új jelszavát.
Kérjük írja be új jelszavát mégegyszer.

Figyelem!

Figyelem!

A funkció használatához kérjük lépjen be
vagy regisztráljon itt!

Meghívó küldése

Elfelejtett jelszó

Siker!

Siker!

Figyelem!

Figyelem!

Kiemelt nap!

Kiemelt nap!

A listában szereplő árak eltérhetnek! Kérem kérjen a chaten felvilágosítást!

Figyelem!

Figyelem!

Éjfél utáni fellépések esetén a helyes keresési dátum az újonnan induló nap dátuma. Pl. Egy szombaton kezdődő klub fellépés éjfél utáni időpontja vasárnap 01:00 kor keresendő!

Kiemelt nap!

Kiemelt nap!

A listában szereplő árak eltérhetnek! Kérem kérjen a chaten felvilágosítást!

Figyelem!

Éjfél utáni fellépések esetén a helyes keresési dátum az újonnan induló nap dátuma. Pl. Egy szombaton kezdődő klub fellépés éjfél utáni időpontja vasárnap 01:00 kor keresendő!

Figyelem!

Figyelem!

Az aktivációs linked érvényessége lejárt! A Belépés/Aktiváló email újraküldése menüpontból kérhetsz újat.

Keresés mentése

Keresés mentése

Keresését hozzáadhatja a naptárához, így az eseményben lévő linket megnyitva mindig friss találatokat kaphat.

Kiemelt nap!

Előadói lista küldése

Hibás emailcím!
Nincsenek előadók kiválasztva

Ajánlat küldése

Ajánlat küldése

Hibás emailcím!

Listázó linkjének küldése

Listázó linkjének küldése

Hibás emailcím!
Név megadása kötelező!
Bezárás