Barion Pixel

KoncertBooking: Jövőre Budapesten koncertezik a Red Hot Chilli Peppers!

külföld - 2021.10.13

Jövőre Budapesten koncertezik a Red Hot Chilli Peppers!

Nem kisebb hír látott napvilágot múlthéten, minthogy a Red Hot Chili Peppers világkörüli turnéra indul, és az európai állomások között Budapest is szerepelni fog. 2022 június 15-én lépnek fel a Puskás Arénában.

„A Red Hot Chili Peppers eddig is itt volt, és nem csak most esett le a teherautóról, azonban még soha nem voltak ennyire izgatottak, elkötelezettek és motiváltak, mint a közelgő turné kapcsán. Nem céljuk a múltbeli elismeréseken, díjakon vagy kereskedelmi sikereken megpihenni, számukra ez egy küldetés, és szándékukban áll a legtöbbet adni magukból.” ‒ harangozták be a koncertet. 

Azt bizonyára nem csak az elkötelezett rajongók tudják, hogy a botrányoktól sem mentes, expresszív megjelenésű zenekar funkkal vegyített rockzenét játszik, amiben más műfajok stíluselemei is megtalálhatóak. Fellépéseiket nézve a jamzenekarokra hajaznak improvizatív előadásmódjuknak köszönhetően, ami még szimpatikusabbá teszi számunkra őket. A magyarországi koncert kapcsán beindultak a fogaskerekeink, és elkezdtük sorolni, hogy melyek a kedvenc RHCP-dalaink, és miért. Az alábbiakban ezeket veletek is megosztjuk, jöjjenek tehát az amerikai banda – szerintünk – legkarakteresebb számai, főleg a korai évekből merítve!

True Men Don't Kill Coyotes (1984)

A True Men Don't Kill Coyotes volt a Red Hot Chili Peppers első albumának első dala. Jött Anthony Kiedis énekkel, Hillel Slovak gitárral, Jack Irons dobokkal, Michael "Flea" Balzary basszusgitárral, és tető alá hoztak egy furcsa és szervezetlen dalt – egy olyat, ami pontos mása volt annak, amit akkoriban a zenekar képviselt. A True Men Don't Kill Coyotes lényegében egy funk-rock riff, amely kissé monoton, mégis van benne egy megfoghatatlannak tűnő, nyers erő. Az RHCP még gyerekcipőben járt ’84-ben, de a jellegzetes Flea basszusvonalak már kezdtek beérni. 

Nevermind (1985)

Az első EP után a zenekar menesztette Andy Gill producert, mondván, monoton és unalmas lett a debütáló korong. Helyette George Clintont, a Parliament Funkadelic legendás frontemberét kérték fel az első teljes hosszúságú albumhoz, amely a Freaky Styly címet viselte. Ez az album meg sem közelíti a zenekar legjobban sikerült lemezének színvonalát, de először látjuk azt a magabiztosságot, amely a kilencvenes években a figyelem középpontjába emelte a bandát. A Red Hot Chili Peppers mindent megtehetett, amit akart. A Nevermind ennek volt himnusza.

Knock Me Down (1989)

A Freaky Styly még mindig túl „off-beat” volt ahhoz, hogy a Peppers-t híressé tegye. A Knock Me Down-ban el is ismerik, hogy ezen a ponton a zenekar nem volt ott, ahol szeretett volna lenni: 

"If you see me getting mighty / If you see me getting high / Knock me down / I'm not bigger than life"

A Mother's Milk a harmadik RHCP album, egyben az a produktum, amely áthidalja a szakadékot a banda kezdetleges munkái és későbbi kereskedelmi sikerei között. Az összes Peppers album közül az Mother's Milk a legpunkosabb és legdühösebb. De annak idején maga a zenekar is ilyen volt, és ezt reprezentálja a Knock Me Down.

Under the Bridge (1991)

A Mother’s Milket követően a Peppers átalakult. Az Under the Bridge egyfajta versként indult, amelyet Kiedis írt a heroinról. A zenekar annak idején szenvedélybetegségekkel küzdött. Slovak, az eredeti gitáros, a Mother’s Milk megjelenése előtt heroin-túladagolásban halt meg, és Kiedis is függő volt.

Az Under the Bridge volt a Peppers kereskedelmi sikerének csúcspontja. A dal a második helyre lépett a Billboard listáján, és ezzel a zenekar a reflektorfénybe került. 1992-ben csak a Nirvana és a Pearl Jam tudta lekörözni az RHCP-t. A kábítószer-függőségről szóló siralom az egyik legnépszerűbb dalukká vált. A Blood Sugar Sex Magik, a dalt hordozó album nemzetközi szenzáció lett, és a zenekar tagjait szupersztárokká tette.

My Friends (1995)

A Blood Sugar Sex Magik és a Under the Bridge sikerei után jött a My Friends, ami egy zavaros, lassú jam túlterhelt szövegekkel, mint például: "On the brink of emptiness / No words I know of to express / This emptiness."

A zenekar népszerűsége nyomán John Frusciante – aki Slovak halála után lett a banda tagja – kilépett. A dalban megfogalmazott „magány” jól kifejezi, hogy a zenekar hogyan érezte magát Frusciante nélkül. Az új gitárost, Dave Navarro-t viszonylag hamar menesztették az RHCP-ből. 

Around the World (1999)

Miután Navarro elhagyta az RHCP-t, úgy tűnt, hogy a zenekar széteshet. John Frusciante azonban visszatért, miközben Flea igyekezett lehozni őt a heroinról. Ezután az RHCP szinte azonnal a stúdióba ment, hogy újabb lemezt készítsen. Néhányan talán a Scar Tissue-t választanák a Peppers-t 1999-ben újjáélesztő dalnak, de valójában egyetlen szám sem tartotta össze a bandát ekkoriban. Flea segített a közönség figyelmének fenntartásában, és ő volt az, aki új tagokra talált, folytonosságot biztosított a daloknak, amelyek sorában olyan közkedvenccé vált szerzemények is felsorakoztak, mint az Around the World.

Californication (1999)

Ha valami, akkor a Californication mindenképpen egy élő fellépés repertoárjának alaptétele! Mondanunk sem kell, a zenekar nagy sikerrel adta ki a Californicationt, a hetedik stúdióalbumot. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy csaknem 15 millió példányban kelt el! A zenekar világkörüli turnéra indult, melynek 1999-es szettje Woodstockban fejeződött be. Az egyre inkább fokozódó népszerűség miatt a Peppers a háromnapos szabadtéri koncert utolsó produkciója volt.

A zenekar beérett: a tagok szupersztárok lettek, de nem tudták uralni a tömegek rájuk nehezedő figyelmét. Koncertjeiket rongálás, erőszak és fosztogatás övezte. A punk zenekarként indult banda most nyugodtabb volt, mint a fellépéseikre járó rajongói (persze, mint tudjuk, az RHCP-tagok sem voltak angyalok).

Can’t Stop (2002)

A turné befejezése után szinte azonnal nekiláttak a nyolcadik stúdióalbumuknak, a By The Way-nek. Az albumon szereplő Can't Stop című dalban Kiedis a szerelemről énekel:

The world I love / The trains I hop / To be part of / The wave can't stop / Come and tell me when it's time to

A Peppers a rock and roll magasságába emelkedett, majd visszazenélte magát gyökerei, a funk felé. A By The Way groovy-sabb lett, mint a Californication. A zenekar közben bejárta a világot, megjelent Greatest Hits albumuk – a csúcson voltak.

Dani California (2006)

A Stadium Arcadium lett a Peppers első számú albuma, amely négy Grammy-díjat is nyert, köztük a legjobb rockalbumnak járó trófeát.

A Dani California nem azért nagyszerű, mert új utat nyit egy olyan zenekar számára, amely egészen addig az albumig folyamatosan fejlődött – hanem pont azért, mert ugyanazok a példás basszusok jönnek Flea-tól, ugyanaz a funk gyökerű rock csendül fel és ugyanaz a duruzsoló hang hallható Kiedis-től, mint amiért Peppers a Peppers. 

A Dani California egy dal egy lányról, de egyben arról is szól, hogy a fiúk jól érzik magunkat a turnékon és az elismerések tengerében lubickolva. Könnyű lett volna leírni és eltemetni a zenekart a Stadion Arcadium után, de ahogy a Dani California is mondja: "Too true to say goodbye to you / Too true to say say say..."

The Adventures of Rain Dance Maggie (2011)

"Tick tock I want to rock you / Like the 80s" - énekli Kiedis a The Adventures of Rain Dance Maggie-ben. A zenekar nyolcadik stúdióalbuma, az I'm With You éppen ezt teszi: visszatér a funk, heavy-bass, szexuális erejű gyökerekhez, amelyek 1985-ben izgalmassá tették a Pepperst. Közben a zenekar ismét elvesztette Frusciantét, de folytatta útját a siker felé.

Hey now / We've got to make it rain somehow / She told me to / And showed me what to do / Our Maggie makes it in a cloud

A zenekar minden bizonnyal megtalálta a módját, hogy „valahogy essen az eső". Az I'm With You 39 millió dollárt gyűjtött be az album- és koncertjegyek értékesítésével, ez pedig a Red Hot Chili Peppers tagjait a világ 25. legjobban fizetett zenészeivé tette.

Dark Necessities (2016)

A 2007-2019-ig tartó Josh Klinghoffer-korszak vitathatatlanul legnagyobb dala a tizenegyedik stúdióalbumon, a The Getaway-en található, amely az álomszerű funk-rock megbízható képletével operál. A számban Anthony elmélkedéseinek lehetünk tanúi, aki egy múltbeli élményről és azokról a titkos, narkotikus, sötét szükségletekről vall. Josh nyersen villogó gitárszólója megfelelő ellenbizonyítékul szolgált azoknak, akik kritizálták a zenekarral töltött idejét, míg a feltűnő videoklip – Olivia Wilde hollywoodi színésznő rendezésében – egy újabb réteget adott ennek a hűvös opusznak.

Goodbye Angels (2017)

A gitár és az ének közötti kontraszt a veszteség és az elfogadás témája köré épül a Goodbye Angels-ben. A dal előrehaladtával az elfogadás köré szerveződő és az erkölcsi alapú szövegek fejlődnek ki, majd egy különleges outro-val jön a lezárás, az elmúlt évtized egyik legfigyelemreméltóbb szinkronos basszus- és gitárszólójával.

A Goodbye Angels-t a Dark Necessities árnyékolta be a mainstream figyelem tekintetében. A 25. helyen végzett az amerikai Alternative Billboard listán, de a rajongók a mai napig odavannak érte. 

A sor természetesen tovább folytatható – ti mely számokkal egészítenétek ki a cikket, nektek melyek a kedvenceitek?

Források: vox.com, guitarlobby.com, youtube.com

Hasonló cikkek

Furcsa zenei kollabok, amik végül kultikussá váltak külföld - 2024.04.24
Elkészült az első mesterséges intelligencia által generált zenei videó külföld - 2024.04.07
A világ legkülönlegesebb hangszerei #1 - kalandozás a meditatív hangzásvilágban külföld - 2024.03.30
Zene és divat #2 - A punkok stílusa külföld - 2024.03.23
Innovatív zenei startupok 2024-ben – fókuszban a digitalizáció és a mesterséges intelligencia külföld - 2024.03.20
A legjobb online platformok zenetanuláshoz #1 külföld - 2024.03.17
Városok, amelyek kihagyhatatlanok a zene szerelmeseinek #2 külföld - 2024.03.14
A jövő zenéje #3: Output Co-Producer Pack Generator külföld - 2024.03.11
Zene és fenntarthatóság #4 - Kinetikus táncparkettek külföld - 2024.03.10
Tudjuk, mit olvasol idén tavasszal - kedvenc gitározásról szóló könyveink (1. rész) külföld - 2024.03.02
A jövő zenéje #2: az 5 legjobb generatív AI chatbot, amelyet neked is ismerned kell külföld - 2024.02.25
A playlistek ereje: hogyan befolyásolják a lejátszási listák a streamelési számokat és az előadók sikerességét? külföld - 2024.02.23
Az Eagles zenekar kéziratainak illetéktelen birtoklása miatt kezdődött bűnper New Yorkban külföld - 2024.02.21
Zene és fenntarthatóság, 3. rész - környezettudatos fesztiválok Európában külföld - 2024.02.11
Grammy-díjak 2024: íme a nyertesek listája külföld - 2024.02.05
A leghasznosabb appok zenészeknek (5. rész) - együttműködést támogató felületek külföld - 2024.02.03
Mi az a YouTube Samples és miért jó neked, ha zenész vagy? külföld - 2024.01.24
Zenei hagyományok #2: a korai jazz New Orleans-ban külföld - 2024.01.21
Szabadjára engedett kreativitás, avagy a Morning Pages technika külföld - 2024.01.17
Zenei hagyományok #1: klubkultúra Berlinben külföld - 2024.01.10
Műfajok nyomában, 3: a K-pop külföld - 2024.01.07
Zene és fenntarthatóság #2: zenészek, akik aktívan tesznek a környezetvédelemért külföld - 2023.12.10
Érdekességek a zene világából #1 - Valóban a zene a közös nyelvünk? külföld - 2023.12.06
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #6 – Podcastek a zenei üzletágról külföld - 2023.12.04
Új funkciókat jelentett be a TikTok: megérkeztek az előadói profilok! külföld - 2023.12.01
Elhunyt Shane MacGowan, a Pogues frontembere külföld - 2023.12.01
Disney-dalokkal érkezik Magyarországra a The King's Singers külföld - 2023.11.29
Tudjuk, mit olvasol idén télen! - Kedvenc dobolásról szóló könyveink külföld - 2023.11.20
YouTube zenészeknek, 4. rész: a legjobb csatornák DJ-knek külföld - 2023.11.15
Zene és fenntarthatóság, 1. rész: The Climate Gig külföld - 2023.11.08
Loudly: zenekészítés generatív mesterséges intelligenciával külföld - 2023.11.06
Hat év után ismét magyar csillag a Rising Stars-ban külföld - 2023.11.02
Műfajok nyomában, 2. rész: a trap zene külföld - 2023.10.27
Európában tovább nőttek a beszedett jogdíjak 2022-ben külföld - 2023.10.26
Megváltozik a Spotify jogdíj modellje 2024-től külföld - 2023.10.26
Nemzetközi díjat nyert a Larry külföld - 2023.10.23
Slash és zenekara, a Myles Kennedy & The Conspirators jövőre Budapesten lép fel külföld - 2023.10.20
Konferenciák, showcase-ek 2024-ben, amelyekre megéri jelentkezni külföld - 2023.10.18
A zeneipar szuperhősei, a szuperrajongók külföld - 2023.10.15
Kiadták az Electronic supergroup legjobb dalait külföld - 2023.10.14
A leghasznosabb appok zenészeknek (4. rész) - dalszerző alkalmazások külföld - 2023.10.02
Dalszerzők napja a mesterséges intelligencia jegyében külföld - 2023.09.29
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #5 – Podcastek a dalírásról külföld - 2023.09.24
TuneCore tanulmány: a megkérdezett indie előadók 27%-a használt már mesterséges intelligenciára épülő zenei eszközöket külföld - 2023.09.22
Eltűnsz a teendők között? A legjobb projektmenedzsment applikációk zenészeknek külföld - 2023.09.10
Tanulj, fejlődj, inspirálódj #5 – a legjobb szakmai podcastek dobosok számára külföld - 2023.08.08
Tedd próbára magad! - Külföldi dalszerző versenyek, amelyekre érdemes jelentkezni külföld - 2023.08.02
Itt a Meta legújabb fejlesztése, az Instagram Threads külföld - 2023.07.17
Gumicukor hegy, Bob Hope imitátor, kiskacsák - furcsa backstage igények világsztároktól (1. rész) külföld - 2023.06.18
Műfajok nyomában, 1. rész: a világzene külföld - 2023.04.20
ChatGPT-4: a zeneipar forradalmasítása mesterséges intelligenciára épülő nyelvi modellekkel külföld - 2023.04.16
Szakmázásra fel! - A legjobb zenei konferenciák Európában 2023-ban külföld - 2023.04.03
A régi zenék jobbak, mint a maiak? (2. rész) külföld - 2023.03.22
Az Apple Music önálló alkalmazást készített a klasszikus zene kedvelőinek külföld - 2023.03.21
Beköszöntött a „robotzene” kora, avagy egyre inkább teret hódít a mesterséges intelligenciával történő zenekészítés külföld - 2023.03.18
Már majdnem megvagy az új lemezeddel? Így készíts/készíttess ütős albumborítót hozzá! külföld - 2023.02.27
Megérkezett a Spotify új funkciója, a mesterséges intellingecián alapuló DJ külföld - 2023.02.23
„Lennél a Valentinom?” – 9 power couple a modern zene világából külföld - 2023.02.10
Március 19-én zárul a kolozsvári Jazz in the Park fesztivál versenyére való jelentkezés! külföld - 2023.02.08
Harry Styles kapta az év albuma díjat, Beyoncé rekordot döntött külföld - 2023.02.06
Michael Jackson unokaöccse játssza a címszerepet a Michael című életrajzi filmben külföld - 2023.02.01
George Michael, Missy Elliott, a Joy Division/New Order is jelölt a Rock & Roll Hírességek Csarnokába külföld - 2023.02.01
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #4 – „Nők a zenében” podcastek külföld - 2023.01.31
YouTube zenészeknek, 3. rész: fókuszban a zenei marketing külföld - 2023.01.23
Francia jelentés: csalnak a streaming hallgatottsággal külföld - 2023.01.16
Ava Max új lemezt ad ki külföld - 2023.01.11
Zene és divat kapcsolata: a flapperektől a hippiken és a punkokon át a kevert stílusokig külföld - 2023.01.09
YouTube zenészeknek, 2. rész - Branding, kritika, edukáció külföld - 2023.01.04
Nem csak a gamerek Mekkája: Discord zenészeknek külföld - 2022.12.30
Az elektronikus zene legfőbb online piactere: a Beatport és ami mögötte van külföld - 2022.12.29
7 nélkülözhetetlen ingyenes alkalmazás útközbeni zenéléshez külföld - 2022.12.27
Mentálhigiéné a zeneiparban, 1. rész: Támogató szervezetek, platformok külföld - 2022.12.20
YouTube zenészeknek, 1. rész: a 7 legjobb csatorna dobtanuláshoz külföld - 2022.12.20
Vigyázz, kész, TikTok #3: live streaming a TikTokon – van értelme? külföld - 2022.12.14
Innováció a zsebedben – niche zenei mobilappok, amikre érdemes odafigyelni #1 külföld - 2022.12.07
Tanulj, fejlődj, inspirálódj! #3 – Gitárról szóló podcastek külföld - 2022.12.04
#SpotifyWrapped: 2022 legnépszerűbb dalai, előadói, podcastjai és trendjei külföld - 2022.12.01
A bolygó az egyetlen táncparkettünk – zenei rendezvények és a fenntarthatóság külföld - 2022.11.24
Rádió vs. streaming – a milleniálok inkább a streamingben hisznek! külföld - 2022.11.22
Vigyázz, kész, streaming – így maxold ki az Apple Music-ot! külföld - 2022.11.18
Több mint egymilliárd fiatal hallása van veszélyben külföld - 2022.11.17
Zenész/sorsok – a legnézettebb zenei témájú filmek (1. rész) külföld - 2022.11.14
Az Amazon lekörözi a Spotify-t és az Apple Musicot? külföld - 2022.11.12
A független zenészek Mekkája, avagy a Bandcamp és ami mögötte van külföld - 2022.10.27
Egy tanulmány szerint a nők még mindig alulreprezentáltak a globális zeneiparban külföld - 2022.10.14
Új filmzenei albuma jelenik meg az Oscar-díjas Hans Zimmernek külföld - 2022.10.10
Hogyan használd a Redditet rajongótáborod növelésére? Mondjuk! külföld - 2022.10.07
Itt az új social média-őrület, a BeReal! Ismerd meg és használd ki a benne rejlő lehetőségeket! külföld - 2022.09.28
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek zenészek számára #2 külföld - 2022.09.02
Spotify & Shopify: így alakítsd át az előadói profilodat egy virtuális bolttá külföld - 2022.07.26
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron #2 – 2022 eddigi legjobb zenei könyvei külföld - 2022.07.25
Lehetsz-e digitális nomád zenei producerként? Spoiler: IGEN! Mutatjuk, hogyan! külföld - 2022.07.20
Városok, amelyek kihagyhatatlanok a zene szerelmeseinek külföld - 2022.07.18
Cél: a világot jelentő deszkák, avagy tippek a nemzetközi zenei karrier felépítéséhez külföld - 2022.07.04
Tudjuk, mit olvasol idén nyáron – kedvenc zenei szakkönyveink külföld - 2022.06.15
A rap rövid története + 4 dolog, amit kerülj el (kezdő) rapperként külföld - 2022.06.13
Tanulj, fejlődj, inspirálódj – a legjobb szakmai podcastek zenészek számára külföld - 2022.06.08
Patreon zenészeknek - a jutalmak (2. rész) külföld - 2022.05.13
Mit olvasnak a híres zenészek? 1. rész külföld - 2022.05.11
Nem csak a 20 éveseké világ – előadók, akik 30-on túl lettek sikeresek külföld - 2022.04.27
A leghasznosabb appok zenészeknek (1. rész) külföld - 2022.03.28
#RiotGirls, avagy nők, akik megváltoztatták a zeneipart külföld - 2022.03.08
AR és VR technológia a zenében - ez lenne a jövő? külföld - 2022.02.15
NFT-k: egy új világ küszöbén állunk? külföld - 2022.01.19
Trükkök a Spotify algortimusának befolyásolására külföld - 2021.12.14
Ügyelj a biztonságra, avagy tippek rendezvényszervezőknek! külföld - 2021.11.09
A legkülönlegesebb zenei alműfajok az elmúlt 25 évből – 1. rész külföld - 2021.10.20
A 9 legjobb fülmonitor 2021-ben külföld - 2021.03.10
Less be a világsztárok luxusturnébuszába! külföld - 2021.03.03

Keretbeli felugró ablak(ok)

Időtúllépés

Időtúllépés

Kereséseinek száma meghaladta
az öt lehetőséget,
A további böngészéshez lépjen be
vagy regisztráljon itt!

Típus

Típus

Regisztráció

Belépés

Regisztráció

Regisztráció

Az oldal használata regisztrációhoz kötött.

Szociális

Regisztráljon az alábbi lehetőségek egyikével

vagy

Regisztráció

A név megadása kötelező.
Az e-mail cím megadása kötelező.
A telefonszám megadása kötelező.
A jelszó megadása kötelező.
Az adatkezelési irányelvek elfogadása kötelező
A felhasználási feltétek elfogadása kötelező.
A KoncertBooking vízjeles cover fotó használata kötelező.
Van már profilod? Jelentkezz be!

Elfelejtett jelszó

Elfelejtett jelszó

Amennyiben elfelejtette jelszavát, az alábbi mező kitöltésével, e-mail címének megadásával igényelhet újat.

Elfelejtett jelszó

Kérjük írja be a felhasználójához tartozó email címét.
Nincs még profilod? Regisztrálj itt!

Amennyiben nem kapta meg az aktiváló emailt, az alábbi mező kitöltésével, e-mail címének megadásával igényelhet újat.

Aktiváló email újraküldése

Amennyiben nem kapta meg az aktiváló emailt, az alábbi mező kitöltésével, e-mail címének megadásával igényelhet újat.

Aktiváló email újraküldése

Kérjük írja be a felhasználójához tartozó email címét.
Nincs még profilod? Regisztrálj itt!

Jelszó megújítása

Jelszó megújítása

Ha elfelejtette a jelszavát, küldünk Önnek egy linket, amivel létrehozhat egy új jelszót, és visszajuthat a fiókjába.

Jelszó megújítása

Kérjük írja be új jelszavát.
Kérjük írja be új jelszavát mégegyszer.

Figyelem!

Figyelem!

A funkció használatához kérjük lépjen be
vagy regisztráljon itt!

Meghívó küldése

Elfelejtett jelszó

Siker!

Siker!

Figyelem!

Figyelem!

Kiemelt nap!

Kiemelt nap!

A listában szereplő árak eltérhetnek! Kérem kérjen a chaten felvilágosítást!

Figyelem!

Figyelem!

Éjfél utáni fellépések esetén a helyes keresési dátum az újonnan induló nap dátuma. Pl. Egy szombaton kezdődő klub fellépés éjfél utáni időpontja vasárnap 01:00 kor keresendő!

Kiemelt nap!

Kiemelt nap!

A listában szereplő árak eltérhetnek! Kérem kérjen a chaten felvilágosítást!

Figyelem!

Éjfél utáni fellépések esetén a helyes keresési dátum az újonnan induló nap dátuma. Pl. Egy szombaton kezdődő klub fellépés éjfél utáni időpontja vasárnap 01:00 kor keresendő!

Figyelem!

Figyelem!

Az aktivációs linked érvényessége lejárt! A Belépés/Aktiváló email újraküldése menüpontból kérhetsz újat.

Keresés mentése

Keresés mentése

Keresését hozzáadhatja a naptárához, így az eseményben lévő linket megnyitva mindig friss találatokat kaphat.

Kiemelt nap!

Előadói lista küldése

Hibás emailcím!
Nincsenek előadók kiválasztva

Ajánlat küldése

Ajánlat küldése

Hibás emailcím!

Listázó linkjének küldése

Listázó linkjének küldése

Hibás emailcím!
Név megadása kötelező!
Bezárás